top of page

Caston Factory Nedir?

Caston Factory, profesyonelinden amatörüne, gencinden yaşlısına, kısacası müzikle ilgili herkesin tüm üretimlerinin kategorize edilmiş geniş bir havuzda toplandığı Türkiye'nin en kapsamlı ve büyük üretim fabrikasıdır.  

factory.png
a.png

Nasıl Kullanılır?

Anasayfadaki form doldurulur. Sonrasında Caston Factory yetkilileri sizlere mail veya telefon yoluyla ulaşırlar ve bu süreç tamamlandıktan sonra üretimleriniz birçok sanatçı, menajer, prodüktör, yapımcının bakabildiği Türkiye'nin en geniş kapsamlı havuzuna girer.   

Faydası Nedir?

Caston Factory, üretimlerinizi doğru kişilere hızlı yoldan ulaştırmanızı sağlar. Bir yapımcının veya sanatçının, menajerin ya da prodüktörün, hatta reklam müziği arayan bir şirketin yöneticisinin ziyaret ettiği fabrikamız, sektörün önde gelen ve yeni besteler sözler müzikler arayan otoritelerine toplu bir şekilde bu arayışlarına cevap olma amacındadır. Üretimlerinizi havuza koyarak, bu otoritelerin sizi fark etmesini sağlayabilir, kariyerinizde yepyeni sayfalar açabilirsiniz.  

Üretiminiz bize emanet! 

Havuza giren üretimlerinizin yüklenme zamanı ve kim tarafından yüklendiği belli olduğundan, ayrıca üretiminizi gören otoriteler de belli olduğundan üretiminizin üçüncü kişiler tarafından çalınma olasılığı çok düşüktür. Bu oranı sıfıra düşürmeniz için ise, havuza yükleyeceğiniz üretimlerinizi tastik sitelerinden, noterden veya başka tastik yolları ile güvence altına almanızı öneriyoruz. 

bottom of page